Zadzwoń do nas
+48 (74) 851 24 04
Napisz do nas:
optima@optima-tools.pl
iso-2020

ISCAR

iscar

ISCAR jest dynamicznie rozwijającym się producentem precyzyjnych/innowacyjnych narzędzi skrawających do obróbki metalu m.in. narzędzi do toczenia, narzędzi do rowkowania, narzędzi do gwintowania, narzędzi do wiercenia, narzędzi do pogłębiania, narzędzi do frezowania.

Oferuje kompletny asortyment. Wiele innowacyjnych produktów  specjalnie zaprojektowanych zgodnie z wymaganiami klienta uczyniło ISCAR światowym liderem w branżach, takich jak: motoryzacja, lotnictwo, produkcja matryc czy form.

Producent stawia na jakości. Założeniem firmy jest zapewnienie klientom wyższej PRODUKTYWNOŚCI, RENTOWNOŚCI i WYDAJNOŚCI. Jest to możliwe do osiągnięcia poprzez zastosowanie nowych gatunków i powłok, dzięki którym narzędzia ISCAR zapewniają szybszą obróbkę metali, charakteryzują się przy tym odpornością na wykruszanie się krawędzi i dłuższą żywotnością. Narzędzia do obróbki skrawaniem ISCAR są wyposażone w silniejsze, samozaciskowe konstrukcje, które umożliwiają pracę nawet w trudnych warunkach obróbki przerywanej. Podążając za trendem, producent oferuje również uniwersalne narzędzia wielkofunkcyjne do zastosowania w centrach frezarsko-tokarskich.

ISCAR jest jedną z 15 spółek tworzących IMC (International Metalworking Companies) - Grupa firm wytwarzających płytki węglikowe, frezy węglikowe i narzędzia skrawające, które obejmują swoim zastosowaniem większość procesów związanych z obróbką metali.

OPTIMA TOOLS  jest od wielu lat Dystrybutorem Premium firmy ISCAR.

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Napisz lub zadzwoń. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.
Zapraszamy do kontaktu