Skontaktuj się
+48 (74) 851 24 04

Aktualności

W naszej branży warto na bieżąco śledzić nowości, sprawdzać, kiedy odbywają się najbliższe targi i jakie firmy wprowadzają dodatkową ofertę. Dla Państwa wygody zbieramy najważniejsze dane z rynku i udostępniamy na stronie internetowej. Dzięki temu nie przegapicie istotnych informacji!

Targi Toolex 2018

Targi Toolex 2018 Dziękujemy wszystkim za wizytę na targach Toolex w Sosnowcu.

Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa

W dniach 15-16.06 gościliśmy naszych Klientów oraz przedstawicieli firmy ISCAR na corocznych zawodach strzeleckich o Puchar Prezesa firmy Optima-Tools.

Targi SIAMS 2018

Na targach SIAMS w Szwajcarii świętowaliśmy zarówno 20-lecie istnienia firmy Applitec, jak i kolejne wyróżnienie dla firmy OPTIMA-TOOLS za dynamikę sprzedaży.

Targi SIAMS

Na targach SIAMS w Szwajcarii, zostaliśmy wyróżnieni przez firmę Applitec za najlepszą dynamikę sprzedaży w ostatnich dwóch latach wśród wszystkich dystrybutorów

Targi Toolex

Dziękujemy wszystkim za wizytę na targach Toolex w Sosnowcu.

Szkolenie ZEUS

Korzystając z zaproszenia panów Sigmunda Grimma oraz Steffena Schaudta, nasi doradcy techniczni mieli możliwość odbycia trzydniowego szkolenia z technik

Wyróżnienie ISCAR

Z dumą informujemy, że w 2015 roku firma PH OPTIMA Stefanik Sp. J. po raz kolejny z rzędu osiągnęła najlepszy wynik sprzedażowy w grupie dystrybutorów PREMIUM Iscar Polska.

Dostawcy

Jesteś zainteresowany
naszą ofertą?

Napisz lub zadzwoń. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji.
Zapraszamy do kontaktu