Zadzwoń do nas
+48 (74) 851 24 04
Napisz do nas:
optima@optima-tools.pl
iso-2020

Tuleje STAR, IEMCA, Britsch, Tornos - sprawdzone, niezawodne marki narzędziowe

Szukając profesjonalnego osprzętu maszynowego na potrzeby przemysłu, warto wybierać tylko sprawdzone i niezawodne marki. Dowiedz się, które z nich idealnie nadają się do wykorzystania w branży motoryzacyjnej lub do wyposażenia maszyn. 

Jakie tuleje wybrać?

Profesjonalny osprzęt maszynowy, taki jak na przykład tuleje, które powinny być niezawodne i wytrzymałe, najlepiej kupować u sprawdzonych producentów. Na rynku znajduje się wiele marek, z którymi warto współpracować. Są to między innymi przedsiębiorstwa:

  • IEMCA jest światowym liderem w produkcji maszyn i osprzętu do nich już od 1961 roku. To włoska doskonałość zadecydowała o sukcesie tego przedsiębiorstwa. 
  • Britsch to niemieckie przedsiębiorstwo, które od ponad 40 lat specjalizuje w dostarczaniu tulei, sprzętu pomiarowego, narzędzi do obróbki CNC oraz wielu innych części osprzętu maszynowego.
  • STAR jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu części zamiennych do różnego rodzaju maszyn. Tuleje Star wyróżnia wysoka jakość wykonania, solidność oraz funkcjonalność.
  • Tornos - polska firma istniejąca na rynku od 2007 roku i zapewnia profesjonalne wsparcie wszystkim przedsiębiorstwom, które stosują maszyny CNC. Oferta obejmuje między innymi wysoką dostępność części zamiennych, a także ich szybką dostawę oraz skuteczne rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Wybierając tuleje nie można zapomnieć również o cenie, która zazwyczaj idzie w parze z jakością danego wyrobu. Przy zakupie osprzętu maszynowego należy wybrać niezawodne części, dzięki którym każdy proces będzie odbywał się bez przeszkód i bez stresu o ewentualną awarię.