Zadzwoń do nas
+48 (74) 851 24 04
Napisz do nas:
optima@optima-tools.pl
iso-2020

Regeneracja narzędzi czy zakup nowych - w co warto zainwestować?

Dla wielu osób regeneracja narzędzi skrawających jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Warto jednak przemyśleć, czy nie lepiej zakupić nowe narzędzia, które będą niezawodne oraz funkcjonalne. Co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze danej usługi?

Zakup nowych narzędzi

Chcąc zakupić zupełnie nowe narzędzia skrawające, trzeba przede wszystkim znaleźć sprawdzonego producenta lub zaufanego dystrybutora. W naszym asortymencie znajdują się narzędzia skrawające tylko od najlepszych producentów, takich jak Applitec Moutier, YG-1, Korloy, Dieterle i wielu innych. Dzięki temu właśnie prezentowane nowe narzędzia skrawające, takie jak noże tokarskie, piły tarczowe czy wiertła, charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność. To specjalistyczny sprzęt przeznaczony m.in. do gwintowania, toczenia lub wiercenia. Oferując klientom zupełnie nowe narzędzia, mamy pewność co do ich funkcjonalności oraz jakości. W wielu przypadkach na tego typu produkty udzielana jest gwarancja, a my możemy zaproponować profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Regeneracja narzędzi 

Profesjonalnie zregenerowane narzędzia mogą nie różnić się niczym od nowego sprzętu. Decydując się na taką usługę, podejmuje się pewne ryzyko. W końcu jest to używane narzędzie, które niszczy się nie tylko ze strony zewnętrznej, ale również od środka. Warto zastanowić się, czy opłacalne jest częstsze oddawanie narzędzi do regeneracji, czy nie lepiej zakupić nowy sprzęt, który będzie niezawodny przez kilka lub nawet kilkanaście lat? Z chęcią doradzimy każdemu klientowi najkorzystniejsze rozwiązania i przedstawimy zalety poszczególnych rozwiązań.